dzeciNW.jpg

slajder.jpg

O MNIE


Witam na mojej stronie! VB ubezpieczenia i Finanse jest agencją pośrednictwa ubezpieczeniowego współpracującą z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.
Nie ma podobno ubezpieczenia idealnego, chroniącego w 100% ale dzięki mojej wiedzy, zaangażowaniu i otwartości na rzeczywiste potrzeby w zakresie ochrony ubezpieczeniowej będziecie mogli Państwo dokonać optymalnego wyboru pod względem kosztu oraz zakresu.

Obsługa klienta

Dostępność dla klienta

Najlepsze oferty

Szkody - kontakt

Czytaj więcej

Assistance - kontakt

Czytaj więcej

OFERTA


VB Ubezpieczenia i Finanse jest agencją dostosowującą się do nowych trendów rynku ubezpieczeniowego i finansowego. Do Naszych klientów należą nie tylko klienci indywidualni , ale także firmy , przedsiębiorstwa oraz rolnicy. W swojej ofercie posiadamy wiele produktów ubezpieczeniowych przy współpracy z ponad 20 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, co pozwala nam na indywidualne dobranie produktu odpowiedniego do potrzeb Klienta. Dbamy o to, aby na bieżąco dysponować konkurencyjną ofertą ubezpieczeń poprzez monitorowanie rynku i wzbogacanie naszej oferty o nowe produkty. Profesjonalna Obsługa Klienta leży u podstaw naszej działalności. Dbając o Wasze zadowolenie i cenny czas, oferujemy prowadzenie pełnej obsługi wszelkich formalności związanych z Ubezpieczeniem.

Ubezpieczenia bezpieczny.pl

Dzieci

Dorośli

Studenci

KONTAKTVb ubezpieczenia i Finanse
Violetta Batka
ul. Stawowa 2a, 86-022 Dobrcz
Nip: 554-180-22-80
Regon: 340269061


600 952 999


biuro@vbubezpieczenia.pl

.