dzeciNW.jpg

slajder.jpg

Ubezpieczenia na życie i grupowe


Aby w pełni zabezpieczyć Państwa bezpieczeństwo finansowe w okolicznościach nagłych zawirowań życiowych możemy oferujemy atrakcyjne warunki ubezpieczeń życiowych oraz inwestycyjnych.

W ramach ubezpieczeń życiowych proponujemy ochronę od śmierci z każdej przyczyny z możliwością rozszerzenia o dodatkowe klauzule:

 

- trwałej niezdolności do pracy

- dodatkowych świadczeń związanych z nieszczęśliwym wypadkiem

- trwałego uszczerbku na zdrowiu

- poważnych zachorowań

 

Ubezpieczenie to jest szczególnie polecane w przypadku posiadania kredytów hipotecznych, jako jedno z zabezpieczeń jest akceptowane przez wszystkie banki. Cena oferowanego ubezpieczenia jest jedną z najniższych na rynku.

Maksymalna suma ubezpieczenia to 3.000.000 zł

Jeżeli myślicie Państwo zabezpieczeniu finansowym swojej przyszłej emerytury, lub przyszłości swoich dzieci lub jeśli jedynie chcecie efektywnie zainwestować posiadane środki finansowe to polecam spotkanie z naszym doradcą, który przedstawi wszystkie możliwości, inwestowania i oszczędzania, jakie dają reprezentowane przez nas towarzystwa ubezpieczeń.

W naszej ofercie jest kilka programów oszczędnościowo-inwestycyjnych ocenianych przez ekspertów i klientów jako najlepsze na rynku.

Każde spotkanie jest oczywiście bezpłatne i nie zobowiązuje do podpisania umowy.

POWRÓT

KONTAKTVb ubezpieczenia i Finanse
Violetta Batka
ul. Stawowa 2a, 86-022 Dobrcz
Nip: 554-180-22-80
Regon: 340269061


600 952 999


biuro@vbubezpieczenia.pl